Scroll to top
cs

Provádění stavbeb, jejich změn a odstraňování

 

Stavební firma zabývající se výstavbou rodinných domů ( na pěnu, lepidlo i maltu ), rekonstrukcí stavebních objektů ( chemické injektáže, odvětrání podlah ), rekonstrukcí bytů a bytových jader.

Dále provedeme a zajistíme zemní práce, výstavby chodníků (zámková a kamenná dlažba) , krbová sezení, výstavba plotů z KB bloků a šalovacích tvárnic, provedení vnitřních i vnějších dlažeb a obkladů.

dlazbba.jpg

Zemní práce a venkovní úpravy

 

Naše služby nekončí pouze u stavby budov. Provádíme také zemní práce a stojíme za výstavbou chodníků s použitím zámkové a kamenné dlažby. Navíc realizujeme krbová sezení a stavbu plotů z KB bloků a šalovacích tvárnic. Pro vnitřní i vnější prostory dokážeme zajistit vytvoření vynikajících dlažeb a obkladů.

IMG_20200909_135510

Autodoprava

 

Pro zajištění plynulosti našich stavebních projektů máme k dispozici vlastní vozový park a také jsme schopni zajistit potřebné stavební stroje. To znamená, že jsme schopni efektivně a bez problémů zabezpečit dopravu materiálů a zajistit potřebné stroje na vaši stavební lokalitu.

fasada.jpg

Výstavba a rekonstrukce

 

Jsme specializováni na výstavbu rodinných domů a provádíme ji s použitím široké škály stavebních materiálů, včetně pěnového betonu, lepidla a malty. Kromě toho provádíme také rekonstrukce stavebních objektů, včetně použití chemických injektáží a odvětrání podlah. Naši profesionální tým se také věnuje rekonstrukci bytů a bytových jader, abychom vám pomohli vytvořit dokonalé bydlení.

weber-sterka.jpg

Dodavatelé materiálu

 

Spolupracujeme s renomovanými dodavateli stavebních materiálů, včetně Tonstav servis sro, Stavebniny Štěrba, Stavebniny Dektrade, Webac (specialisté na chemické injektáže), SIKO CB, WEBER Terranova, a.s. To znamená, že můžete očekávat vysokou kvalitu materiálů použitých při realizaci vašeho projektu…